Od učitelů pro učitele 3, aneb sejdeme se na Ogaru

Již potřetí debrujáři obdrželi podporu v rámci dotačního titulu MŠMT „Na učitelích záleží“. A díky tomu vás také již potřetí zveme do Luhačovic na Ogar na setkání, které se opět po roce ponese v duchu milých setkání a hlavně také oblíbených debrujárských workshopů.

Kdy? Již nyní si do svých kalendářů můžete zapsat termín setkání „Od učitelů pro učitele 3“, a to pátek až neděle 10. až 12. listopadu 2023.

Kde? V Luhačovicích – Pozlovicích na Ogaru, protože setkání zde jednou za rok nesmí chybět.

Na co se můžete těšit? Pátek 10. 11. – večerní posezení s informacemi – web, dotace, mezinárodní spolupráce, akce pro děti, akce pro vedoucí, debrujárská publikace, výroční zpráva a spousta dalších informací pro všechny

Sobota 11. 11.  – dopoledne: dva paralelní dopolední WS (20 + 20 účastníků), odpoledne: individuální výlety Luhačovice, přehrada, atp., podvečer: dva paralelní podvečerní WS (20 + 20 účastníků), večer volná zábava

Neděle 12 11. – odjezdy účastníků

Ubytování a stravování? ubytování – vícelůžkové pokoje hotelu Ogar, stravování – večeře, snídaně, oběd, večeře, snídaně

Cestovné? Cestovné bude uhrazeno v ceně nejlevnější hromadné dopravy na základě jízdenky nebo výpisu z IDOS

Účastnický poplatek? 400 Kč

Podrobný program jednotlivých workshopů a návratky na celé setkání a přihlašování na workshopy budou k dispozici zde na debrujárském webu a také ve vašich e-mailových schránkách nejpozději v pondělí 25. září 2023.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *