Mladý vědec 2020: Zlatý oříšek 2020 – Natáčení v České televizi Brno

Zlatý oříšek 

vyhledává a všestranně podporuje aktivní, nadané a úspěšné děti České republiky. Jedná se o největší takto zaměřený projekt s více než dvacetiletou tradicí a pravidelným novoročním finále v České televizi.

Zlatý oříšek každoročně nominuje 21 dětí z celé České republiky a vyhlásí 7 vítězů, kteří kromě prestižního titulu držitele Zlatého oříšku získají originální sošku z dílny brněnského výtvarníka Jaroslava Homoly. V rámci všestranné podpory je součástí ocenění vítězů Zlatého oříšku rovněž finanční odměna určená na podporu jejich další činnosti.

Více o soutěži naleznete zde: https://www.zlatyorisek.cz/ceska-republika/

7 oceněných Zlatým oříškem a natáčení v ČT Brno

Výběrová komise vybrala na základě rozhovorů, dodaných materiálů a zhlédnutých medailonků 7 vítězů v různých oblastech. Sedm jednotlivců nebo týmů  s nejvyšším počtem hlasů získalo Zlatý oříšek. Slavnostní finále se natáčelo 30. listopadu 2020 v České televizi Brno.

A k naší velké radosti jsme se stali jedním ze dvou oceněných týmů a pěti jednotlivců za rok 2020 a vypravili jsme se 30. listopadu 2020 do České televize Brno, abychom se zúčastnili natáčení finále Zlatého oříšku 2020.

Fotogalerii z natáčení v ČT si můžete prohlédnout zde: https://www.ceskatelevize.cz/porady/13730778385-zlaty-orisek-2020/

Televizní finále Zlatý oříšek 2020

Záznam pořadu naleznete zde:

datum: 30. 11. 2020 a 1. 1. 2021

počet dětí a dospělých: 5 + 4

Tato aktivita byla realizována za podpory Plzeňského kraje v rámci Podpory volnočasových aktivit v Plzeňském kraji.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *