Registrace klubů na rok 2019

Mnozí z vás již plánujete registraci klubu pro rok 2019. Protože jsou naše nové stránky stále ještě ve zkušebním režimu, prosíme o následující postup při placení členských příspěvků a registraci klubu.

Řádný termín registrace a platby členských příspěvků: do 28. 2. 2019.

Platba členských příspěvků převodem na účet: 154526144/0300. Do zprávy pro příjemce napište členské příspěvky 2019 + název klubu. Kluby: děti a mládež 10 Kč, dospělí 20 Kč, individuální členové: 100 Kč.

Aktualizace registrace klubu je vzhledem k novým stránkám a zadání aktuálních informací letos opravdu nutná. Prosíme proto o zaslání potřebných registračních údajů na e-mail: nad@debrujar.cz.

Individuální členové: jméno a příjmení individuálního člena, e-mail a telefon, adresa

Kluby: jméno a příjmení vedoucího, e-mail a telefon, adresa vedoucího, název klubu, adresa klubu, e-mail a telefon (pokud jsou jiné než na vedoucího klubu), počet členů do 14 let, počet členů 15 – 18 let, počet členů 19 – 26 let, počet členů nad 26 let

Do e-mailu s registračními údaji přidejte pro snazší kontrolu platby i následující informace o úhradě poplatků: datum platby, číslo účtu, ze kterého bylo hrazeno, celková částka. Pokud provádíte platbu za více klubů zároveň, proveďte společnou platbu a v mailu částku rozepište na jednotlivé kluby.

Děkujeme za trpělivost a spolupráci. Igor a výkonný výbor

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *