KMD Stříbro představil svoji činnost na evropské přehlídce Science on Stage

Celoroční projekt Slavní vědci a objevitelé, na kterém ve dvou věkových a obsahových a prezentačních úrovních pracují debrujáři z KMD Stříbro, jsme měli možnost představit na evropské přehlídce Science on Stage 2019.

Ve dnech 31. října – 3. listopadu 2019 se v portugalském Estorilu konala evropská přehlídka Science on Stage. Mezi vybranými přírodovědnými projekty, které reprezentovaly Českou republiku byl i projekt realizovaný v rámci Mladého vědce 2019 – Navštivte s námi slavné vědce a objevitele.

Na stáncích se v rámci Science on Stage představilo více než 450 projektů ze 30 zemí. Náš projekt byl zařazen do kategorie Science in Early Years a v rámci závěrečného ceremoniálu byl vyhodnocen mezi osmi „Highly commended projects“. 

Moc děkujeme Science on Stage Česká republika, Science on Stage Europe a doktorce Jitce Houfkové z MFF UK, která je vedoucí české delegace,  za úžasné zážitky a získané příležitosti ke spolupráci, za skvělé nápady, milá a inspirující setkání a parádní atmosféru. Jsme moc šťastné a vážíme si získaného ocenění, díky za všechno!

Termín: 28. 10. – 3. 11. 2019

 

Související obrázekAktivita byla podpořena v rámci dotace Plzeňského kraje Podpora mezinárodní spolupráce dětí a mládeže v roce 2019.

 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *