Debrujárští vedoucí získávali i předávali inspiraci na činnost

Od 16. do 18. září 2022 proběhly na Gymnáziu Hejčín již tradiční podzimní Dílny Heuréky. Skvělým hostitelem na domácí půdě byl Jirka Kvapil, kterého mnozí z nás znají z debrujárských soutěží a akcí.

A nechyběli zde ani debrujárští vedoucí z plzeňského, libereckého, zlínského a středočeského regionu, kteří se pro vás vydali načerpat nové náměty na činnost, ale i předat informace o debrujárech a ukázky z naší činnosti ostatním. Jitka Soukupová s Pavlou Machovou měly pro účastníky připravené dvě dílny – Kouzla s citrony a Optické iluze nejen před a za zrcadlem a Zdeněk Hubáček si pro návštěvníky své dílny připravil Výrobu polystyrenové řezačky .

Zároveň jsme spolu s Davidem Michálkem a Evou Dvořákovou aktivně vyhledávali nové náměty na pokusy a dílny a různé další aktivity tak, abychom se s vámi o ně mohli podělit v rámci Projektu Na učitelích záleží během online workshopů i osobního setkání na Ogaru. Mnohé náměty využijeme i v rámci projektu Mladý vědec, takže se vy, i vši malí debrujáři máte na co těšit. Každý z nás totiž absolvoval 8 inspirativních dílen a za sebe mohu říct, že z každé bylo co si odnést.

16. – 18. 9. 2022, dospělí: 5

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *