Podpořte debrujáry při svých nákupech

Milí debrujáři i nedebrujáři, přátelé, kamarádi, kolegové, zkrátka všichni …

Pokud alespoň občas nakupujete na internetu na různých e-shopech typu mall.cz, booking.com a na více než 1300 dalších, zkuste to přes portál www.givt.cz. Najdete na něm přes 1 300 nejznámějších e-shopů a ať už budete nakupovat věci na pokusy, knížky či hlavolamy a hry do klubů, ale i běžné nákupy do domácnosti, elektroniku, ale i ubytování na dovolenou a podobně, vy nezaplatíte ani o korunu více a  naše organizace vždy z nákupu přes portál givt získá příspěvek na činnost.

Jak na to:

1. Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu – Pomocníka. Získáte ho zde: https://givt.cz/aplikace
2. Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s GIVT.cz spolupracují. Vy si v něm jen zvolte, koho chcete podpořit.
3. Nakupte si, jak jste zvyklí. To je celé. Nestojí vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z hodnoty vašeho nákupu. Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat.

A můžete o této možnosti říci i svým přátelům :). Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

Pokud chcete vidět více a zjistit, jak správně poprvé postupovat, podrobnější informace a návod najdete zde: https://givt.cz/jak-to-funguje

Debrujáři givtují …

Pokud chcete nakoupit jednorázově či opakovaně přímo přes stránku našeho spolku, zkuste to zde: https://givt.cz/asociace-malych-debrujaru-ceske-republiky

My jsme dnes provedli první testovací pokus nákupu knih na www.knihydobrovsky.cz a hned, jak nám balíček přijde, podíváme se, co se stane s naším účtem na givt a budeme vás informovat.

2 názory na “Podpořte debrujáry při svých nákupech”

  1. PhDr. Jitka Soukupová

    Děkujeme moc, aktuálně jsme cca na 800 korunách z šesti podpor 😉

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *