Mladý vědec 2021: Zapojte se do ESDY 2021

Rok utekl jako voda, loni proběhlo první ESDY v online prostředí a letos nás čeká pravděpodobně opět online ročník. Ale protože debrujár si vždycky ví rady, určitě se spousta klubů zapojí i online formou.

Zapojte se do 17. ročníku ESDY – European Science Day for Youth – Evropský den vědy pro mladé. Letošní ročník má společné téma „Science in the kitchen“ – „Věda v kuchyni“.

Neváhejte a zapojte se nejen se svými nápady z projektu Mladý vědec do této evropské přehlídky experimentů pro děti a mládež.

17. ročník ESDY „Science in the kitchen“ letos díky tomu, že se již předpokládá online forma, bude probíhat po celý týden, a to v termínu od 15. do 19. března 2021 napříč celou Evropou.

Více informací o Evropském dni vědy pro mladé naleznete zde: https://esdy.milset.org/2021/

Na sociálních sítích se můžete podívat na fotky a videa z minulých let a aktuální informace zde: https://www.facebook.com/ESDY.MILSET

A pokud se se svými aktivitami realizovanými v pestrých barvách chcete zapojit do evropské prezentace a získat pro zapojené děti a mládež krásné mezinárodní certifikáty, nezapomeňte svoje fotografie a videa z březnových vědeckých aktivit  v kuchyni nahrát zde: https://esdy.milset.org/2021/do-it-yourself/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *