MAKER FAIRE a debrujáři

V sobotu 22. dubna 2023 proběhl již 4. ročník Maker Faire v Plzni s účastí debrujárů ze Zbirohu.

Na festivalech Maker Faire se setkávají nadšenci i experti všech věkových kategorií, aby ukázali své vynálezy a podělili se o své poznatky. Je to komunita nadšenců postavená na zvídavosti, kreativitě a spolupráci. Jedná se o fanoušky vědy, techniky, přírody, ale i různé domácí a garážové kutily. Maker Faire je festival plný workshopů, interaktivních aktivit a především nadšených a zvídavých lidí. Světová přehlídka kreativity propojuje zájmové tvůrce a odborníky, zároveň slibuje chytrou zábavu pro rodiny s dětmi. Na Maker Faire si můžete téměř vše vyzkoušet, mnohé si vyrobit nebo se zapojit do řady workshopů. Své projekty na festivalech prezentují tzv. makeři neboli tvůrci a vynálezci.

Debrujáři ze Zbirohu se letos zaměřili na ekologické domácí výrobky např. Svíčku z mandarinky, lepidlo z rýže nebo mouky s cukrem, čističe z octu, drátěnku z alobalu a papírové hlavolamy.

Přihlaste svůj projekt!

Nyní je ten pravý čas přihlásit své projekty a stát se součástí tvůrčí komunity!

Jsme přesvědčeni, že vaše projekty mají na Maker Faire své místo. Budeme moc rádi, když se připojíte k tvůrčí komunitě makerů. Přihlášky do všech měst pro rok 2023 jsou spuštěné. Bližší info https://makerfaire.cz/

Datum: 22. 4. 2023, zapojení: 12 + 1, veřejnost: 1000

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *