První tři měsíce roku jsme se účastnili korespondenčního kola Poháru vědy. Plnili jsme všechny zadané úkoly (vyrobili jsme i kámen mudrců) více či méně úspěšně. Asi více úspěšně, protože jsme v dubnu postoupili do okresního kola soutěže. Vybrali jsme si dobu před naším letopočtem a věnovali jsme se nejstarším kalendářům historie. Z nich jsme vytvořili informační leták. Přestože jsme skončili až na 2. místě v okrese a nepostoupili do regionálního kola, tak naši účast považujeme za úspěšnou.
Leden – duben 2026, Šardice


