Category Archives: Informace výkonného výboru

Členské příspěvky 2020

Mnozí z vás již určitě plánujete registraci vašeho debrujárského klubu pro rok 2020. A to je dobře :-)!

Pro to, abychom mohli kvalitně připravit žádosti na dotace, aktivně pracujícím klubům přispět na jejich pravidelnou i nepravidelnou činnost, připravit setkání pro děti i vedoucí, je třeba aby se každý klub řádně zaregistroval a vykázal při registraci veškeré řádné členy v kategoriích: MŠ a 1. stupeň ZŠ, 2. stupeň ZŠ, SŠ a VŠ, dospělí.

Řádný termín registrace a platby členských příspěvků: nejpozději do 29. 2. 2020. 

Nezapomeňte, že vaší povinností je aktualizovat svoji registraci KAŽDOROČNĚ, a to i v případě, že klub již pracuje  několik let. Aktualizace registrace klubu je vzhledem k přípravě žádostí o dotace KAŽDOROČNĚ NUTNÁ. Číst více

Mladý vědec 2019: Již 3. celorepublikové setkání talentovaných dětí a mládeže se blíží – poslední aktualizace 18. 11. 2019

V minulých dvou letech se zimní celorepublikové Setkání talentovaných dětí a mládeže v Nymburce a Uherském Brodě setkalo mezi dětmi i vedoucími s velkým ohlasem, proto bude letos již potřetí realizováno v rámci projektu „Mladý vědec 2019“, tentokrát v Olomouci.

Aktivita je realizována v rámci dotačního programu MŠMT Podpora nadaných žáků základních a středních škol v roce 2019.

Celorepublikové setkání Mladý vědec 2019 proběhne 22. – 24. listopadu 2019 v prostorách kolejí Univerzity Palackého v Olomouci.

Podmínky účasti na setkání: 1 vedoucí + 2 až 4 děti (rok narození  2009 a starší) Číst více

Registrace klubů na rok 2019

Mnozí z vás již plánujete registraci klubu pro rok 2019. Protože jsou naše nové stránky stále ještě ve zkušebním režimu, prosíme o následující postup při placení členských příspěvků a registraci klubu.

Řádný termín registrace a platby členských příspěvků: do 28. 2. 2019.

Číst více

Vytvořil TomyS - http://tomys.4fan.cz/