Registrace

Chcete se stát členem Asociace malých debrujárů ČR?

Chcete dostávat pravidelně aktuální informace, nabídku dalších pokusnických materiálů, mít možnost účastnit se našich akcí, soutěží, setkání, zahraničních výjezdů nebo si založit vlastní klub? Čtěte pozorně následující řádky!

Naše asociace sdružuje především KLUBY, tj. alespoň 5 dětí + jeden vedoucí nad 18 let. Členové mohou být i INDIVIDUÁLNÍ, tzn. jednotlivci bez rozdílu věku.

Členství – kluby


Komunikace s kluby je velmi jednoduchá, oboustranně výhodná a organizačně nenáročná. Veškeré informace jsou sdělovány prostřednictvím webu, písemnou formou, seminářů a akcemi určených klubům. Proto i členství zůstává u klubů jednoduché: podání přihlášky, zaregistrování na ústředí, roční poplatek pro děti á 10 Kč a dospělé á 20 Kč.

Členství individuální


Pokud budou mít zájem o členství i jednotlivci, mohou vyplnit registrační list, budou zaregistrováni a mohou si vybírat z nabídky určené individuálním členům za členský příspěvek á 100 Kč na jeden rok.

Každý klub nebo individuální člen zašle řádně vyplněný registrační formulář a členské příspěvky podle počtu členů. My jej zaregistrujeme a zařadíme do databáze. K 28. 2. daného roku upravujeme členskou základnu podle uhrazených členských příspěvků.

Pokud jsem vše vysvětloval příliš složitě, znázorním ještě jednou postup


k získání členství:
vypiš přihlášku – za klub nebo individuálně
zašli celkovou částku za počet členů klubu nebo á 100 Kč za individuální členství
jsi řádně zaregistrován

Registrační formulář

Členství


Klubové

Individuální

Pro zobrazení registračního formuláře, prosím, klikněte na vámi požadované členství.